Aplikacje na iOS i OS X

Filmy z YouTube’a będą dostępne w trybie offline w oficjalnej aplikacji na iOS

YouTube - iOS

YouTube ogłosiło dziś na swoim blogu o nowym udogodnieniu, które ma zostać wprowadzone dla użytkowników aplikacji mobilnej na iOS i Androida.

Otóż filmy pochodzące z serwisu będziemy mogli oglądać także w trybie offline. Filmów co prawda nie będziemy mogli na stałe zachować na naszym urządzeniu. Mają być one dostępne przez określony czas – niestety na razie nie wiadomo przez jaki.

Poniżej możecie przeczytać fragment oficjalnej informacji:

Jesteśmy zawszy otwarci na to, co może przynieść więcej widzów do prezentowanych treści. W ramach tych działań, w tym roku chcemy uruchomić nową funkcję w aplikacjach mobilnych YouTube, która pomoże Ci dotrzeć do fanów nawet, gdy nie będą podłączeni do Internetu.

Przyszła funkcja pozwoli ludziom dodać video do swoich urządzeń, aby obejrzeć je przez krótki czas, gdy połączenie z Internetem nie będzie dostępne. Tak więc możliwość obejrzenia filmu przez Twoich fanów nie będzie teraz przerwana przez coś tak powszechnego jak np. poranny dojazd do pracy.

Jest to częć naszej nadchodzącej aktualizacji, która da ludziom więcej możliwości oglądania filmów na YouTube.

Więcej szczegółów co do działania nowej funkcji możemy się spodziewać w listopadzie. Wtedy także ma być wydana aktualizacja.

[source name=”YouTube” url=”http://youtubecreator.blogspot.sg/2013/09/heads-up-about-upcoming-youtube-mobile.html?m=1″]

To Top