Informacje i nowości

Złoty iPhone 5S okazał się hitem! Apple kontynuuje produkcję

Złoty/Szampański iPhone 5S

Złoty [iphone5s] jest prawdziwym hitem. Sprzedał się tak szybko na oficjalnej stronie Apple, że najbliższy czas dostawy kolejnych złotych modeli jest w październiku, a Chińczycy dosłownie „roili się” się przed sklepami, aby dostać chociaż jeden w swoje ręce.

Apple już zleciło wznowienie produkcji.

Apple Inc. zlecił swoim dostawcom, aby zwiększyli produkcję złotego iPhone’a 5S, przez wzgląd na silny popyt na ten model. Nie jest jasne, czy istnieją obecnie jakieś ograniczenia związane z produkcją tej wersji – pisze Wall Street Journal.

Wygląda też na to, że Apple dosyć mocno ograniczyło dostępność złotych iPhone’ów (przynajmniej poza Chinami). Z innych źródeł wiemy, że w Apple Store w San Francisco, było dziś tylko 20 modeli złotych iPhone’ów 5S. I żeby mieć szansę na jego otrzymanie, trzeba było stanąć w kolejce przed sklepem dzień wcześniej. Rano, przed otwarciem, pracownicy Apple Store rozdali pierwszym chętnym na ten model, stojącym w kolejce, bilety pozwalające na jego nabycie.

Bilet na złotego iPhone'a 5S

Myślę, że boom na złoty iPhone jest podobny do tego co działo się kiedy Apple zdecydowało się wypuścić białą wersję swojego telefonu. Na początku wszyscy byli tym podekscytowani, aby mieć „białego”. To było coś! Teraz biała słuchawka nie wyróżnia się niczym, myślę, że podobnie w przyszłości skończy złota wersja.

[product id=iPhone_5s]

[source name=”Cult of Mac” type=”Zdjęcie”]

To Top