Gry na iOS i OS X

[Konkurs] BioShock Infinite na Mac OS X

Bioshock Infinite

W grze BioShock Infinity gracz przejmuje kontrolę nad byłym agentem organizacji Pinkerton – Bookerem DeWittem, wysłanym do zaginionego miasta w celu odnalezienia i uratowania Elizabeth, młodej kobiety uwięzionej w Columbii od dzieciństwa.

Jego związek z Elizabeth staje się jednak z biegiem czasu coraz bardziej skomplikowany. Dzięki niej poprawia swoje umiejętności oraz uczy się współpracy. Wszystko po to, aby móc uciec ze spadającego na ziemię miasta. DeWitt musi pokonać swoich wrogów w niezwykle szybkich, dynamicznych, podniebnych walkach. Potyczki będą toczone zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak również pośród chmur. Do ostatecznego zwycięstwa niezbędne będzie poskromienie nowych mocy oraz broni.

[youtube id=skMp1UxRGWY]

Wymagania: system operacyjny 10.8.4 (Mountain Lion), procesor Intel Core 2 Duo (Dual-Core) 2.2GHz, 4 GB RAM, 30 GB HDD, karta graficzna (ATI): Radeon HD 3870, (NVIDIA): Geforce 640M 512 MB.

Grę można kupić w sklepie muve.pl.

[margin_border /]

Konkurs

Przy współpracy z muve.pl przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać grę BioShock Infinite na OS X w wersji cyfrowej. Zwycięzcę, który otrzyma klucz umożliwiający bezpłatne pobranie gry, wyłonimy w ramach losowania. Aby wziąć w nim udział, wystarczy skorzystać z poniższego formularza. Dołączenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Sponsorem nagrody jest sklep muve.pl.

muve.pl - gry na Mac OS X

Konkurs trwa do soboty, 5. października, do godz. 17:00.

Sprawdź inne konkursy z grami na Mac OS X!

To Top