Informacje i nowości

Czerwony Mac Pro

czerwony Mac Pro

Jak donosi serwis 9to5mac, firma Apple przeznaczyła na aukcję charytatywną, która odbędzie się 23. listopada, czerwonego Maka Pro zaprojektowanego przez Jony’ego Ive’a. Przewidywana cena aukcji będzie wahała się od 40 do 60 tysięcy dolarów. Dokładna konfiguracja sprzętowa na chwilę obecną jest nieznana.

Pieniądze z aukcji charytatywnej mają zasilić fundusz o nazwie Global Found, który przyczynia się do walki z gruźlicą, malarią i AIDS. 23. listopada będą do nabycia również m. in. złote słuchawki EarPods, aluminiowe biurko produkcji Neal Feay Studio, Range Rover z 2012 roku, a także specjalna wersja aparatu Leica M.

Warto również przypomnieć, iż firma z Cupertino działa charytatywnie nieustannie od 7 lat poprzez sprzedaż specjalnych, „czerwonych” produktów, chociażby takich, jak iPod shuffle, iPod nano, iPad mini i Smart Covery. Głównym celem programu (RED), w którym uczestniczy Apple, jest zdobywanie funduszy na działania, które do 2015 roku praktycznie wyeliminują AIDS wśród nowonarodzonych dzieci. Więcej informacji na temat akcji można przeczytać tutaj.

czerwony Mac Pro

[source name=”9to5mac”][source name=”Apple” url=”https://www.apple.com/pl/product-red/”]

To Top