Plotki

Telewizor Apple już za rok?

Apple TV - Martin Hajek

Na temat telewizora Apple i zegarka [iwatch] przewinęło się już mnóstwo plotek, chociaż w ostatnim czasie, o pierwszym urządzeniu jakby ucichło. Być może to Martin Hajek swoimi ostatnimi wizualizacjami przypomniał analitykom, że przydałoby się wypuścić do internetu kilka nowych prognoz.

I tak o to Ming-Chi Kuo twierdzi, że Apple faktycznie szykuje się do wydania telewizora w najbliższych latach. Według niego, zanim to jednak nastąpi, Apple wypuści w przyszłym roku zaktualizowane Apple TV z procesorem A7. Na telewizor musielibyśmy według niego poczekać dopiero do roku 2015 lub 2016. Przyczyną tego „opóźnienia” jest zdaniem Kuo dużo trudniejsze i kosztowne przygotowanie łańcucha dostaw, a także integracja treści i usług telewizyjnych w różnych krajach (np. z powodu wielu operatorów kablowych).

Za to Gene Munster powiedział dziś, że telewizor Apple pojawi się szybko, według jego szacunków już w najbliższym roku, który będzie „rokiem produktów”.

Dla mnie bardziej realne i uzasadnione wydają się przypuszczenia Ming-Chi Kue i nie spodziewam się, że Apple zaprezentuje nam telewizor już w przyszłym roku. A jak Wy uważacie?

[source name=”9to5mac” url=”http://9to5mac.com/2013/11/12/analyst-ming-chi-kuo-expects-a7-based-apple-tv-in-2014-television-set-in-2015-2016/”][source type=”Grafika” name=”Martin Hajek” url=”http://applecenter.pl/2013/11/11/itv-czy-appletv/”]

To Top