Informacje i nowości

Apple ma „wielkie plany” na 2014 rok, które pokochają klienci

Tim Cook

W związku z zakończeniem roku 2013 i zbliżającym się początkiem 2014, dwa dni temu, Tim Cook wysłał do pracowników Apple list, w którym podsumowuje miniony rok.

Sezon świąteczny, to dziesiątki milionów ludzi na całym świecie, z różnych środowisk, którzy doświadczają produktów Apple po raz pierwszy. Te momenty zaskoczenia i radości są magiczne, a wszystko to jest możliwe dzięki Waszej ciężkiej pracy.

W dalszej części listu wspomina o produkcji nowego Maka Pro w USA, o ambitnym projekcie, jakim jest [ios7], o darmowym udostępnieniu OS X Mavericks, o przewadze na rynku smartphone’ów dzięki iPhone’owi 5S, o nowych iPadachAir i mini z ekranami Retina, oraz o kolejnym kamieniu milowym w historii App Store – 50-u miliardach pobrań aplikacji.

Tim wspomniał również o działaniach charytatywnych, w których uczestniczy Apple w tym szczególnie o akcji Product (RED).

W zakończeniu CEO Apple wspomina również o nadchodzącym roku:

Mamy wiele oczekiwań co do roku 2014, włączając w to kilka wielkich planów, które naszym zdaniem pokochają klienci.

Co kryje się „wielkich planach”? To czego jestem niemal pewien to pojawienie się iWatcha, który będzie zupełną nowością wśród produktów Apple. Dodatkowo bardzo prawdopodobne są oczywiście większy iPad i większy iPhone, o których również krąży w ostatnim czasie wiele plotek. Chociaż także sporo się o tym wspomina i na pewno „klienci by to pokochali”, to nie sądzę, abyśmy w najbliższym roku zobaczyli telewizor Apple.

[source name=”9to5mac” url=”http://9to5mac.com/2013/12/22/tim-cook-tells-employees-apple-has-big-plans-for-2014-that-customers-are-going-to-love/”]

To Top