Plotki na temat wielkości iPhone’a 6 wyglądają nieco jak strzelanie na oślep i typowanie liczb z przedziału 4 do 6…
Dziś The Wall Street Journal twierdzi, że jesienią zobaczymy iPhone’y w dwóch rozmiarach, większych od obecnych modeli. Jeden będzie z ekranem o przekątnej powyżej 5″, a drugi o przekątnej 4,5″. Dodatkowo w ich raporcie stwierdzono, że Apple nie będzie rozwijać iPhone’a 5C i następne modele będą posiadać metalowe obudowy na wzór tych, które posiada iPhone 5 i 5S.
Bodajże jeszcze przedwczoraj, inny portal informował, że iPhone 6 będzie posiadał ekran 4,8″… Podobno Apple nawet już podjęło decyzję co do wprowadzenia właśnie takiego modelu.
Póki co pozostaje więc czekać na więcej konkretów. A tymczasem, ponieważ wszyscy typują rozmiary wyświetlacza w iPhone’ie 6 (biorąc liczby trochę z powietrza), stwierdziłem że nie będę gorszy 🙂 . Myślę, że moje źródło na ten moment jest równie wiarygodne jak wszystkie pozostałe, z których pochodzą plotki 😉
