Plotki

Nowe Apple TV ma pojawić się w kwietniu

Apple TV

Już kilkukrotnie w ostatnim czasie pojawiały się informacje, że wiosną tego roku możemy spodziewać się nowego Apple TV. Według Bloomberga, Apple planuje wprowadzić nowe urządzenie do sprzedaży w kwietniu. Ponadto firma z Cupertino ma być w trakcie negocjacji, m.in. z Time Warner Cable Inc. i innymi, potencjalnymi partnerami, w celu udostępnienia nowych materiałów wideo.

Niejednokrotnie pojawiały się także doniesienia, jakoby Apple miało pracować nad przebudowaniem systemu operacyjnego, na którym działa Apple TV, tak aby pojawiło się w nim wsparcie dla aplikacji oraz gier, które znamy z iOS. Z kolei to, automatycznie wymusiłoby zwiększenie parametrów technicznych urządzenia, by sprostał ich wymaganiom.

Z pewnością przekształcenie Apple TV w małą, stacjonarną konsolę do gier, byłoby całkiem ciekawym rozwiązaniem. Czy tak będzie już w tym roku, z pewnością dowiemy się o niebawem.

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2014/02/12/bloomberg-reiterates-new-apple-tv-incoming-april-introduction-and-christmas-launch/]

To Top