Informacje i nowości

Konferencja WWDC 2014 rozpocznie się 2 czerwca

WWDC 2014

Apple zapowiedziało, że tegoroczna konferencja WWDC – Worldwide Developers Conference rozpocznie się 2 czerwca i potrwa przez pięć dni w San Francisco Moscone West.

Na tegorocznej konferencji programiści z całego świata będę mogli poznać przyszłość iOS i OS X, dowiedzą się o najnowszych narzędziach i technologiach jakie opracowuje Apple, dzięki którym będą mogli tworzyć jeszcze bardziej innowacyjne aplikacji. Na WWDC przewidzianych jest ponad 100 sesji technicznych, w których weźmie udział ponad 1000 inżynierów Apple, by zaprezentować funkcjonalności nowych wersji systemów operacyjnych.

Do 7 kwietnia deweloperzy mogą ubiegać się o bilety za pośrednictwem strony WWDC tickets. Bilety zostaną przydzielone losowo.

Na konferencji otwierając WWDC zostaną za pewne zaprezentowane systemy iOS 8 oraz OS X 10.10, oraz… być może jakieś nowe urządzenie ;). Z otwierającej WWDC14 prezentacji planujemy poprowadzić relację live. Oprócz tego, Apple już teraz zapowiedziało transmisję na żywo poprzez Internet.

Aby nie przegapić żadnych ifnormacji dotyczących WWDC zapraszamy do dołączenia do naszego wydarzenia na Facebooku.

[source name=”Apple” url=https://developer.apple.com/wwdc/]

To Top