Plotki

Apple Watch. Prognozowane ceny

Ile zapłacimy za Apple Watch?

Jak pamiętamy, wrzesień dla Gigantów z Coupertino był pełen pracy, wszyscy zakasali rękawy na nowe produkty i innowacje. Zainteresowanie produktami rośnie w olbrzymim tempie. Na premierę nowego Apple Watcha jeszcze będziemy musieli chwile poczekać. Fani marki mieli przyjemność ujrzeć „Zegarek”, podczas eventu modowego w Paryżu. Wraz z zainteresowaniem budzi się masa pytań i wątpliwości, na które Apple odpowiada bardzo skromnie bądź milczy.
Powołując się na zagraniczny serwis, pierwsze przesłanki głoszą o przewidywanych cenach zegarka od Apple. Aluminiowe konstrukcje kosztować mają około 350$, koperty ze stali nierdzewnej od 500$, a odziane w stal szlachetną modele mają sięgać niebotycznych 5000$. O ile przystępne mogą wydać się ceny modeli dla ludu to pamiętajmy, że wartość 18-to karatowego złotego Apple Watcha będzie warunkować tylko cena stali szlachetnej. Produkt przestanie być zaliczany do gadżetów użytkowych, i stanie na wysokich półkach salonów jubilerskich. Chodź nie ukrywam, że system i zminiaturyzowana, precyzyjna elektronika stanowiąca fundament urządzenia jest dla mnie, oraz większości osób najważniejsza.

[half]applewatch1[/half] [half_last]applewatch3[/half_last]

[half]applewatch[/half] [half_last]applewatch2[/half_last]

Z drugiej strony medalu jeśli wziąć pod lupę naprawdę luksusowe zegarki, czymże jest te skromne 5000$ w przyrównaniu do majestatu The Patek Caliber czy nieco tańszego Vacheron Tour De Lile. Można nosić willę z basenem na ręce? Można. Przy tej parze nawet najdroższy Apple Watch wypada dość skromnie. Produkty Apple zawsze były wyznacznikiem luksusu, a wkrótce staną się wyznacznikiem czegoś więcej. Elegancji, szyku, salonowego design’u. Apple Watch ma być osobisty, a modele budżetowe napewno będą często spotykane. Szlachetniejsze, biżuteryjne wręcz edycje mają jasno określony cel stworzono je, by błyszczały. Czy urządzenia staną się częścią mainstreamowego gadżeciarstwa? Przekonamy się już w połowie lutego gdy zakochani będą padać sobie w objęcia. Firma liczy bowiem na finansowe żniwa, ku uciesze zakochanych.

[source name=iGen.fr url=http://www.igen.fr/apple-watch/2014/11/info-igen-500-pour-lapple-watch-le-14-fevrier-88380]

To Top