Informacje i nowości

Apple Car. Oto jak mógłby wyglądać

Plotki na temat samochodu Apple przyspieszyły na światowych portalach od zera do setki, szybciej niż Tesla S. Teraz jest jasne, że to coś więcej niż tylko plotki. Obserwacje tajemniczych samochodów należących do firmy, „projekt Tytan” i zespół 1000 wyspecjalizowanych pracowników, może nie daje pełnego obrazu na to co dzieje się w firmie, ale daje dużo do myślenia.

Apple Car. Przyszłość na wyciągnięcie ręki.

Wśród ostatnio zatrudnionych, jedno nazwisko wciąż powraca. Johann Jungwirth, były CEO działu Rozwojowego marki Mercedes-Benz. Jungwirth pracował nad niesamowitymi projektami, wśród nich jest Mercedes-Benz F 015 , samochód koncepcyjny. Może da nam to wskazówkę, na przyszłość zaplanowaną przez Apple. Zapowiada się ekscytująco i jest to z pewnością projekt na miarę prawdziwego „emejzingu” Apple.

[youtube id=ryRQtKLpAGQ]

Trzeba przyznać, że futurystyczny wygląd i technologia jaką dysponuje Mercedes F 015 są naprawdę fascynujące. Patrzymy w przyszłość, ale w przyszłość, która jest tuż za rogiem. Nie jest to kolejny fantazyjny sen czy nieosiągalny dla człowieka postęp. Centrum projektu skupia się na pytaniu czy samochód będzie samojezdny. Google pokazało, że to jak najbardziej możliwe. Przyszedł czas na Apple Car.

[source name=iDownloadblog url=http://www.idownloadblog.com/2015/02/14/here-is-what-an-apple-car-could-be-like/]

To Top