Plotki

iPhone 6s z technologią Force Touch i w kolorze różowym?

Technologia Force Touch plus złoto-różowy kolor to atrybuty Apple Watch, które mogą zostać przeniesione do jednego z przyszłych modeli iPhone’a.

Jak wynika z raportu The Wall Street Journal iPhone 6s i iPhone 6s Plus mają mieć „na wyposażeniu” możliwość rozpoznawania siły nacisku ekranu dotykowego, znaną nam z prezentacji urządzenia naręcznego. Nowością ma być też pojawienie się nowych iPhonów w złoto-różowym kolorze znanym nam z modelu Apple Watch Edition Rose Gold. Źródło nazywa ewentualną, nową barwę iPhone’a jako gold pink.

Apple Watch Edition w kolorze Rose Gold. iPhone 6s może być w podobnym kolorze.

Apple Watch Edition w kolorze Rose Gold. iPhone 6s może mieć podobne ubarwienie.

Z informacji The Wall Street Journal wynika, że wielkości wyświetlaczy a kolejnych generacjach smartfonów Apple będą takie same jak teraz, czyli 4,7″ i 5,5″ ale zostaną wzbogacone o funkcję, która rozróżni z jaką siłą ich dotykamy, co będzie niewątpliwie wykorzystane przez twórców aplikacji, a i w „gołym” iOS’ie pojawią się na pewno opcje wykorzystujące Force Touch.

Nowe iPhone’y mają się ukazać w poszerzonej ofercie kolorystycznej. Według źródła, modele 6s i 6s plus, o ile zresztą tak będą nazwane, pojawią się w tych samych co do tej pory barwach czyli silver, space gray i gold, a nowością ma być własnie piękny, różowo-złoty kolor i co raczej cieszy – nie będzie to odcień różowego znany nam z iPhone’a 5c 🙂

O ile pojawienie się nowego koloru można traktować z przymRÓŻeniem oka, o tyle pogłoski o Force Touch pojawiają się od dłuższego czasu i staje się mocno prawdopodobne, że Apple wykorzysta tą technologię w nadchodzących modelach. Nie ma co się zbytnio jeszcze ekscytować bo na premierę, pewnie jak to zazwyczaj bywa, przyjdzie nam poczekać do jesieni. Będziemy informować na bieżąco.

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/315184/iphone-6s-will-force-touch-come-pink/]

To Top