Aplikacje na iOS i OS X

Periscope – czyli live stream wideo od Twittera

Na początku roku gigant wśród serwisów społecznościowych czyli nie kto inny jak Twitter, przejął serwis do transmisji strumieniowej nagrań wideo firmy Periscope.

Twitter udostępnił nową aplikację o nazwie Periscope, która ma na celu pozwolić wszystkim jej użytkownikom przesyłać na żywo wideo swoim znajomym bezpośrednio z iPhone’a.

Będąc świadkiem interesującego zdarzenia możemy na żywo go udostępnić wśród bliskich i znajomych.

W dostępnych opcjach programu mamy do wyboru albo publiczne udostępnianie wideo – dla Wszystkich użytkowników serwisu lub też dla wybranych znajomych.

Sama aplikacja może być źródłem informacji, na przykład patrząc na poniższe zrzuty ekranu z jeden z transmisji możemy zauważyć jak użytkownik przekazywał w aplikacji Periscope co dokładnie się działo zaraz po wybuchu jaki miał miejsce w budynku w Nowym Jorku.

Dzięki tej aplikacji mamy do czynienia z rozwojem nowej ery dostarczania informacji wśród mediów społecznościowych. Periscope jest dostępny całkowicie za darmo, polecam wszystkim.

[appstore id=972909677]

[source name=iDownloadBlog url=http://www.idownloadblog.com/2015/03/26/periscope-shows-the-future-of-news-with-response-to-nyc-explosion/]

To Top