Informacje i nowości

Apple Watch – nowe wykończenia zegarków!

Na wczorajszej konferencji Apple pokazało dość dużo. I tak moim zdaniem średnio im to wyszło bo spodziewałem sie Apple Watch w Polsce i Siri po polsku a niestety moje marzenia kompletnie minęły sie z rzeczywistością. Mimo wszystko zmiany w wyglądzie zegarków Apple mi sie spodobały więc trzeba o nich wspomnieć.

1. Kompletnie nowa gama pasków Sport Band

Apple dodało bardzo dużo nowych kolorów do swoich sportowych pasków. Wcześniej to było tylko 5, teraz jest aż 20. W tym oczywiście pasek z serii (PRODUCT)RED. Szczerze mówiąc to chyba ten ostatni zamówię sobie do swojego zegarka. Space Gray + czerwony wygląda świetnie!

[half]1441819046112478[/half][half_last]

IMG_3184[/half_last]

2. Nowe, ręcznie wykonywane paski do Apple Watch

Oprócz pasków sportowych firma z Cupertino pokazała kompletnie nowe, ręcznie tkane skórzane paski do stalowego Apple Watcha. W sumie to wraz z tymi paskami otrzymujemy ekskluzywną wersje zegarka gdyż dostajemy kompletnie nowe cyferblaty nawiązujące do zwykłych zegarków. Ale tak kompletnie zwykłych.

[half]Zrzut ekranu 2015-09-10 o 14.39.25[/half][half_last]Zrzut ekranu 2015-09-10 o 14.39.46[/half_last]

3. Nie stać cie na Watch Edition? Ok. Nie ma sprawy!

Od teraz tez sportowe edycje zegarka są w kolorze żółtego i różowego złota! Oczywiście, to tylko farba, nie faktyczne złoto 😛 Co ciekawe. Do złotych sportów paski rownież zawierają elementy zapięć wymalowane kolorem koperty zegarka. Nie ukrywam. Mogłem poczekać ten miesiąc i dopiero teraz pojechać po złotą, „budżetową” sztukę.

1441818935906428

Podsumowując, jeżeli chodzi o zegarki jestem zachwycony nowościami. Na tym nie kończymy zegarowych wrażeń z konferencji. Na moją sztukę instaluje już wersje Golden Master watchOS 2. Podobno zawiera język polski, ale czy na pewno? Śledźcie naszą stronę a my napiszemy o tym!

To Top