System iOS

Rozkład jazdy – Premiery iOS 9, watchOS 2, OS X El Capitan

Systemy iOS 9, watchOS 2 i OS X El Capitan zostały przedstawione w czerwcu na konferencji WWDC’15. Po ostatniej – wrześniowej konferencji są one już w wersji Golden Master i czekają już na publikację dla wszystkich użytkowników. Tak więc zaczynamy:

Systemy iOS 9 i watchOS 2 zostaną opublikowane 16 września (środa) o 19:00 czasu polskiego. Najprawdopodobniej pobierania aktualizacji będzie trwać bardzo powoli, albo całkowicie rozłączy nas z serwerem, albo po prostu zostanie utworzona kolejka żeby każdy mógł sobie pobrać system. Jeżeli jesteś posiadaczem Apple Watcha to najpierw zaktualizuj system w iPhonie a potem w zegarku, gdyż możliwa jest utrata łączności zegarka z iPhonem. Jeżeli chcesz poczytać nasze artykuły o iOS 9 i watchOS 2 to kliknij odpowiednio tutaj i tutaj.

30 września, czyli rownież w środę, rownież o 19:00, równo 2 tygodnie po premierze iOS 9 na nasze Maki zawita system OS X El Capitan. Podobnie jak w przypadku systemów mobilnych. Będzie bardzo duży ruch na serwerach i albo system będzie się powoli pobierać, albo wcale albo system rozkaże nam zaczekać. O nowościach w systemie OS X El Capitan możecie przeczytać tutaj.

Ja używam już wersji Golden Master iOS 9 i watchOS 2. Powiem tak – urządzenia dostały drugie życie. Wszystko chodzi stabilnie, bez lagów. Nawet zegarek umie po polsku się komunikować. 😉

EDIT – 16.09.15 17:15

Apple nie opublikuje dnia dzisiejszego systemu watchOS 2 ze względu na wykrycie poważnego błędu w systemie. Nie jest znana data publikacji. Więcej szczegółów podamy jeszcze dzisiaj.

[source name=RedmondPie url=http://www.redmondpie.com/ios-9-watchos-2-final-gets-a-release-date/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+RedmondPie+%28Redmond+Pie%29][source name=MacRumours url=http://www.macrumors.com/roundup/os-x-10-11/]

To Top