Kontakt

Image 11.05.2016 at 08.36

Przedstawiam Wam starannie dobrany zespół profesjonalistów a zarazem pasjonatów marki Apple. To ciekawe zestawienie okazuje się być idealną mieszanką energii, dynamiki i nieustającego zamiłowania do produktów z nadgryzionym jabłkiem. Każdy z poniższych łącznie ze mną z największą przyjemnością odpowie na Wasze pytania oraz postara się Wam pomóc. Znam ich, dlatego jestem pewien, że i Wy nie zawiedziecie się. Serdecznie Zapraszam!
Robert Sztaba
Założyciel

 

 Maksymilian Motyka

Maksymilian Motyka 

SOCIAL MEDIA

18-latek publikujący swoje wypociny na YouTubie. Wielbiciel dobrego brzmienia z Apple Music i początkujący muzyk cały czas spoglądający na swoje urządzenia jak na dzieła sztuki. Posiadacz iPhone’a, iPada, Maca i Apple Watcha.

 rafał

Rafał Zaczyk

REDAKTOR AC ADMINISTRATOR

Absolwent Informatyki. Uzależniony od dobrego brzmienia i nowych technologii. Pasjonuje się grafiką i fotografią. Kocha aktywnie spędzać wolny czas.

 Kacper Gagatek

Kacper Gagatek 

REDAKTOR AC

Najmłodszy wśród redaktorów, ale tak samo zafascynowany technologią. Perfekcjonista kochający piękne rzeczy. Pasjonat motoryzacji od zawsze.

 

Bartłomiej Pabiszczak

REDAKTOR AC

Student Psychologii Biznesu na SWPS w Warszawie. Od małego lubi filmy akcji. Już 17 rok ćwiczy karate. Fan wszelakiej muzyki lat ’80 i ’90. Zdiagnozowany ekstrawertyk z nutką introwertyka. Smakosz dobrej kawy i książki. Lubi dobrze zjeść i spędzać czas ze swoją narzeczoną.

 

Igor Śródka

REDAKTOR AC

Studenty filologii angielskiej, niepoprawny pasjonat amerykańskiej kultury konsumpcjonizmu. Oprócz gadżetów, fan przystępnej cenowo automatyki domowej, płetwonurek, nauczyciel.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

  imię i nazwisko*:

  adres e-mail*:

  temat wiadomości*:

  treść wiadomości*:

  * - pola wymagane.

  Kliknij, aby skomentować
  To Top