Co słychać u konkurencji

Galaxy S6 sprzedaje się jeszcze gorzej niż S5

Samsung nie podaje do wiadomości publicznej jeszcze oficjalnej informacji o wielkości sprzedaży nowych modeli Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge. Statystyki pokazują jednak, że nowy model, który miał być hitem nie sprzedaje się tak dobrze jak tego oczekiwano.

Pisaliśmy wcześniej, że Galaxy S6 nie jest w stanie nawiązać walki z iPhonem tak jakby tego chciała koreańska firma. Dzisiaj więcej statystyk pokazuje nam, że sprzedaż nowej słuchawki Samsunga w Stanach Zjednoczonych jest rozczarowująca.

W trwającej właśnie kontroli stanu smartfonów, Samsung Electronics odnotował mniejszy niż oczekiwano popyt na flagowego Galaxy S6 w Chinach podczas gdy Apple nadal utrzymuje tam stabilną sprzedaż na wysokim poziomie. Tak wynika z analiz przeprowadzonych i dostarczonych przez Johna McConnella i Michaela Vinh’a z Pacific Crest Securities.

Dzisiaj ta sama firma ujawniła wynik badania przeprowadzonego w USA. Analiza opiera się na informacjach pochodzących z punktów sprzedaży oraz  łańcucha dostaw. Jak pokazuje poniższa grafika SGS6 sprzedaje się gorzej niż jego poprzednik oznaczony numerem 5.

6a0120a5580826970c01bb083c9219970d-800wi

[source name= patentlyapple url= http://www.patentlyapple.com/patently-apple/2015/06/more-statistics-show-that-the-galaxy-s6-edge-isnt-a-hit-as-hyped.html]

To Top