Sprzęt Apple i akcesoria

Wybierz swój Apple Watch. Wszystkie kombinacje w jednym miejscu

Kiedy w przyszłym roku rozpocznie się sprzedaż Apple Watch, będziemy mieli do wyboru aż kilkadziesiąt kombinacji tego niezwykłego zegarka uzależnione od modelu, wielkości, koloru i 34 różnych pasków i bransoletek . Jeśli już marzysz o zakupie Apple Watch dla siebie, to masz kilka miesięcy żeby dobrze się zastanowić nad tym, który najbardziej do Ciebie pasuje. Apple liczy na to, że sprosta różnym gustom i każdy znajdzie, to coś wyjątkowego dla siebie.

[list_style class=”list-check” ]

Na początek wybierz sobie odpowiedni dla siebie model:

  • Apple Watch, w tradycyjnym stylu
  • Watch Sport, dla entuzjastów aktywności fizycznej
  • Watch Edition, wersja ekskuzywna

[/list_style]

Wszystkie modele będą dostępne w dwóch rozmiarach koperty: 38 lub 42 mm wysokości. Ceny mają zaczynać się od 349$. Więcej o cenach tutaj.

Wszystkie dostępne w dwóch rozmiarach 38 lub 42 mm wysokości koperty

Wszystkie modele będą dostępne w dwóch rozmiarach 38 lub 42 mm wysokości koperty

Jeśli chodzi o bransolety to wybór jest naprawdę duży ale główne rodzaje to np. opaska z klasyczną klamrą, bransoletka ze stali nierdzewnej lub wytrzymały pasek z tworzywa takiego jak silikon czy kauczuk. Apple pokazuje, że bransolety będzie można swobodnie wymieniać, jednak nie wiadomo czy dotyczy to wszystkich modeli. Na stronie Apple już można znaleźć informację, że będzie dostępnych 18 modeli opasek do Apple Watch, 10 do Watch Sport i 6 do Watch Edition.

Na końcu, jak już wybierzemy dla siebie odpowiedni Apple Watch zabawa trwać będzie dalej, ponieważ będziemy mieli jeszcze do wyboru 11 różnych, głównych interfejsów, gdzie większość z nich jest w szerokim stopniu konfigurowalna.

interfejs

interfejs2

Apple Watch

AppleWatch1-640x360

Apple Watch to flagowa kolekcja firmy. Wykonany jest ze stali nierdzewnej i przeznaczony do noszenia podczas wszelkich codziennych czynności – od porannych treningów do wieczornych kolacji. Model wyposażony jest w wyświetlacz Retina, pokryty szafirowym szkłem, odpornym na zarysowania. Do Apple Watch mamy możliwość wyboru jednej spośród czterech rodzajów „obręczy”: Link Bracelet, Sport Band, Leather Loop, Classic Buckle.

 Do Apple Watch mamy możliwość wyboru jednej spośród czterech rodzajów "obręczy": Link Bracelet, Sport Band, Leather Loop, Classic Buckle.

Do Apple Watch mamy możliwość wyboru jednej spośród czterech rodzajów „obręczy”: Link Bracelet, Sport Band, Leather Loop, Classic Buckle.

Sport Band dla Apple Watch dostępna w czerni i bieli. Wykonana z elastycznego fluoroelestomeru.

Sport Band dla Apple Watch dostępna w czerni i bieli. Wykonana z elastycznego fluoroelastomeru. Wykorzystuje zapięcie typu pin-and-tuck, które skutecznie blokuje urządzenie na naszym nadgarstku.

Kolekcja Apple Watch Leather Loop. Opaski skórzane ręcznie wykonane w Neapolu. Utrzymuje się na rece dzięki magnetycznej zapince. 3 kolory do wyboru: stone, bright blue i light brown. Te paski będzie można połączyć tylko z kopertą 42 mm.

Kolekcja Apple Watch Leather Loop. Opaski skórzane ręcznie wykonane w Neapolu. Utrzymuje się na rece dzięki magnetycznej zapince. 3 kolory do wyboru: stone, bright blue i light brown. Te paski będzie można połączyć tylko z kopertą 42 mm.

Link Bracelet dostępna w kolorach stali nierdzewnej i gwieździstej zerni) i Milanese Loop.

Link Bracelet (dostępna w kolorach stali nierdzewnej i gwieździstej czerni) i Milanese Loop.

Classic Buckle dostępna tylko w kolorze czarnym opaska wykonana w Holandii. Modern Buckle - skórzane opaski wykonane w małej francuskiej garbarni powstałej 1803 roku. Dostępne w trzech kolorach: soft pink, brown i midnight blue.

Classic Buckle dostępna tylko w kolorze czarnym opaska wykonana w Holandii.
Modern Buckle – skórzane opaski wykonane w małej francuskiej garbarni powstałej 1803 roku. Dostępne w trzech kolorach: soft pink, brown i midnight blue.

Watch Sport

Kolekcja Watch Sport występuje w pięciu kolorach i dwóch rozmiarach do wyboru.

Kolekcja Watch Sport występuje w pięciu kolorach i dwóch rozmiarach do wyboru (38 mm lub 42 mm).

Jeśli jesteś aktywny i szukasz czegoś co możesz mieć ze sobą podczas długiej przebieżki, to prawdopodobnie Apple Watch Sport jest dla Ciebie. Ten model ma mniej opcji wyglądu niż Apple Watch, bo „tylko” 10. Kolekcja Watch Sport występuje w pięciu kolorach i dwóch rozmiarach do wyboru (38 mm lub 42 mm). Opaski są wykonane z elastycznego i wytrzymałego fluoroelastomeru. Koperta zrobiona jest z lekkiego, anodowanego aluminium w kolorze silver lub space gray.

Watch Edition

 AppleEdition-640x359

Watch Edition to ekskluzywna oferta Apple Watch. Każdy z sześciu wersji izegarka jest wykonany z 18.karatowego złota, Apple twierdzi, że został tak wykonany aby był 2 razy mocniejszy od standardowego złota. Występujące kombinacje to żółto-złota koperta z jasno-czerwonym paskiem Modern Buckle (38 mm), różowo-złota koperta z białym Sport Band (38 i 42 mm), różowo-złota koperta z różowo-szarym Modern Buckle (tylko wersja 38 mm), żółto-złota koperta z czarnym Sport Band (42 mm) i żółto-złota koperta z Classic Buckle w kolorze midnight blue.

Na polskiej stronie Apple nie ma jeszcze informacji na temat Apple Watch, natomiast możecie już dzisiaj poczytać i pooglądać o nim na amerykańskiej stronie Apple tutaj.  Jest w czym wybierać, więc czas zacząć się tematowi bliżej przyglądać.

A jak rozkłada się zainteresowanie zegarkiem Apple wśród czytelników AppleCenter ? Oddaj głos w anonimowej ankiecie.

[source name = mashable url = http://mashable.com/2014/09/09/apple-watch-colors-models-wristbands/]

To Top